Serwis

Wszystkie modele pieców i programatorów znajdujące się w naszej aktualnej ofercie posiadają 3-letni okres gwarancji (nie dotyczy elementów grzejnych i termopary) - certyfikat zgodności bezpieczeństwa z normami EU. Do każdego zakupionego urządzenia dołączona zostaje Karta Gwarancyjna, ale przy serwisowaniu urządzenia wystarczy się powołać na dane z f-ry zakupy, ewentualnie korespondencję mailową lub czas w którym zostało zakupione urządznie - my znajdziemy w naszym programie wszystkie szczegóły transakcji i ustalimy okres trwania gwarancji bądź rozpoczęcia się okresu pogwarancyjnego. W przypadku realizacji zobowiązań gwarancyjnych klient nie ponosi żadnych kosztów wynikających z faktu serwisowania urządzenia.

Przeprowadzamy autoryzowany serwis pieców do wypalania ceramiki i pieców do fusingu na terenie całej Polski. Nasi serwisanci są szkoleni przez inżynierów i techników firmy Nabertherm. List autoryzacyjny na lata 2017-2019

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem oraz autoryzowanym serwisem pieców Prymus firmy GAC.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu oraz przeszkolenia z obsługi pieców i programatorów na terenie całej Polski. Klienci z województwa zachodniopomorskiego oraz z terenów przyległych montaż i przeszkolenie mają zagwarantowany w cenie brutto pieca. Ponadto zajmujemy się serwisem pogwarancyjnym - służymy radą i pomocą we wszystkich kwestiach.

Przeprowadzamy całkowitą regenerację używanych urzadzeń do obróbki cieplnej: piece do wypalania ceramiki, piece do fusingu, suszarki oraz wiele innych. Wymieniamy między innymi elementy grzejne, kontraktory i instalację elektro-elektroniczną, cegły szamotowe oraz zużyte części zamienne w tego typu urządzeniach.

CERAMIKTHERM
73-150 Łobez, Browarna 10
Tel. 91 39 25 950 (pn-pt 9.00-16.00)
e-mail: biuro@baza-artpiece.pl